Waterfront Apt With Pool & Views Free Onsite Parking Gym Library

  • 54 m²

Waterfront Apt With Pool & Views Free Onsite Parking Gym Library Melbourne o powierzchni 54 m² w dzielnicy Collins Street wychodzi na morze oraz dysponuje salą gimnastyczną. Centrum kultury Fortyfivedownstairs jest 2 km od obiektu, podczas gdy Crown Towers Melbourne znajduje się około 25 min piechotą od apartamentu.

W apartamencie Goście mają do dyspozycji patio, balkon i miejsce do pobytu dziennego z klimatyzacją. Obiekt noclegowy zapewnia wannę spa, oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym siłowni i jacuzzi, goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Obecność jacuzzi i krytego basenu w tym apartamencie również przyczynia się do przyjemniejszego pobytu.

Waterfront Apt With Pool & Views Free Onsite Parking Gym Library jest wyposażony w urządzenia do samodzielnego przygotowywania posiłków takie jak czajnik elektryczny, lodówka i przybory kuchenne.

Akwarium w Melbourne jest w jedynie 1 km, natomiast Library at the Dock - bardzo blisko od 2-pokojowego apartamentu. Z obiektu można w 15 min dojść do centrum miasta. Waterfront Apt With Pool & Views Free Onsite Parking Gym Library jest położony w odległości 25 min spacerem od stacji metra Flinders Street.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Waterfront Apt With Pool & Views Free Onsite Parking Gym Library Melbourne
Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View

6.7
Przyjemny 46 opinii
31 m od nieruchomości
Elevated Waterfront Stay With Indoor Pool And Views
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Elevated Waterfront Stay With Indoor Pool And Views

34 m od nieruchomości
USD 282 USD 254
za noc
Docklands 2BR Apt Balcony Gym Pool Near CBD&MCG
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Docklands 2BR Apt Balcony Gym Pool Near CBD&MCG

8.8
Świetny 8 opinii
52 m od nieruchomości
USD 465 USD 419
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness
    • Jazda na rowerze
    • Kręgle

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona całodobowa
    • Pralnia
    • Pralnia chemiczna
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
    • Pierwszy drink za darmo
    • Szczęśliwa godzina

    Opcje gastronomiczne

    • Bar przekąskowy
    • Stół na świeżym powietrzu
    • Stoły piknikowe
    • Obiad

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Basen kryty
    • Leżaki
    • Rozrywka na żywo
    • Słoneczny taras
    • Ogród
    • Sprzęt do barbeque
    • Centrum Spa
    • Jacuzzi

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:30
    Wyjazd: od 10:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Waterfront Apt With Pool & Views Free Onsite Parking Gym Library akceptuje zwierzęta?
      Niestety Waterfront Apt With Pool & Views Free Onsite Parking Gym Library nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Waterfront Apt With Pool & Views Free Onsite Parking Gym Library jest kuchnia?
      W Waterfront Apt With Pool & Views Free Onsite Parking Gym Library goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Waterfront Apt With Pool & Views Free Onsite Parking Gym Library Melbourne

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij